پاسارگادتور
پاسارگاد
پاسارگاد

تورهای پاسارگاد به یک جهان

شرکت پاسارگاد در سال 1368 در تهران تأسیس شد. به کارگیری مدیریت مدرن و دقت نظر در اجرای تورها، پاسارگاد را پیشروی صنعت گردشگری در ایران و مفتخر دریافت عنوان بهترین گرداننده تور طی سالیان متمادی و در سال جاری از سوی مسئولین گردشگری کشور کرده است.

پاسارگاد با گلچینی از مدیران، کارکنان و همچنین راهنمایان تور طراز اول ایران هم اینک در مجموعه سفرهای منحصر به فرد تحت عنوان تورهای پاسارگاد به یک جهان همسفران خود را با برنامه های جذاب و در سطحی متفاوت با خاطرات خوش و تجربه های نو همراهی می کند؛ سفرهایی که با تکیه بر اندیشه جهانی شدن به سوی هدفی عالی تحقق می یابد.

تورهای پائیز و زمستان پاسارگاد تور 1392

نمایش همه تورها

تورهای گروهی- تفریحی

در تورهای گروهی، با تاریخ حرکت معین و برنامه سفر از پیش تنظیم شده، همسفران در رویارویی با تجربه ای به یاد ماندنی از با هم بودن قرار می گیرند. آنچه بیش از همه در تورهای گروهی اهمیت دارد برخورداری از مصاحبت دوستان است و به اشتراک گذاشتن شور و هیجان سفر با آنها، تورهای گروهی فرصتی به دست می دهد که در کوتاه ترین زمان بیشترین تجربه را بیندوزیم.

تورهای ویژه خانوادگی

پاسارگاد با ارائه تورهای ویژه خانوادگی فرصت لذت بردن از اوقات سفر را آنچنان که سلیقه شماست برایتان برنامه ریزی می كند. تورهای انفرادی به معنای استفاده از فرصت طلایی سفر طبق خواسته ها و نیاز های شخصی و همچنین بودجه و اولویت های فردی است. در این گونه تورها سفرنامه خود را به سلیقه خودتان طراحی می كنید.

تورهای تخصصی- نمایشگاهی

تورهای تخصصی پاسارگاد برای كلیه مشاغل و اصناف از جمله تجار، صنعتگران، هنرمندان، پزشکان، مهندسین و دیگر گروه های حرفه ای طراحی شده است. در این تورها امكان شركت در برنامه های تخصصی مانند نمایشگاه های بین المللی، کنگره ها و دیگر مجامع علمی و تحقیقی برای متخصصین فراهم می شود تا بتوانند به بهترین شكل ممكن از آخرین دستآوردهای علمی، تجاری و هنری جهان بهره مند گردند.

پاسارگاد
ما در طول فعالیت حرفه ای خود، برای مسافران گرامیمان دامنه وسیعی از خدمات مسافرتی را ارائه نموده ایم. هدف ما همواره این بوده و خواهد بود که مسیر خود را از میان فراز و نشیب های این حرفه به سویی بگشاییم که رضایت و خشنودی مسافرانمان را فراهم سازد، باشد که خاطره خوش عزیزانمان در سفرهایی که ما برایشان تدارک می بینیم شادی روزهای ما را نیز رنگین تر کند.

ابراهیم پور فرج
مدیر عاملخبرنامه

ورود به سایت ویژه همکاران

درخواست بروشور

ارتباط با ما

برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.
تهران- خیابان آفریقا- پلاك 145
T: 021-22020011
F: 021-26217530
E: oneworld@pasargad-tours.com